Kalorifer Tesisatının Önemi

Isınma ve sıcak su ihtiyacınız için ideal çözüm doğalgazlı Kombi Radyatör sistemidir. Kısa sürede evinizi istediğiniz sıcaklığa getirir, ekonomik ve konforlu bir ısınma sağlar. Bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri olarak tesis edilebilir.

Bir başka deyişle kombiden başlayarak kalorifer tesisatının radyatörlere çekilmesi mutfak veya banyodan sıcak soğuk su hattının alınıp kombiye bağlantı yapılmasından kombi ve radyatörlerin montajının yapılması işlemidir. Göç Yapı Market, Mühendislik ve Tesisat firmamız tarafından bu işlem itina ile yapılmaktadır.

İyi bir Kalorifer Tesisatı için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Kombinin yeri

Daire içi kalorifer tesisatında dengeli bir ısı dağılımı ve banyo ve mutfak gibi mahallerde kullanma sıcak suyunun hızlı bir şekilde elde edilebilmesi için kombinin konacağı yer çok önemlidir.

Tesisat güzergahı

Kombiden radyatörlere kalorifer tesisatı dağıtılırken sıcak suyun en az kayıpla radyatörlere ulaşması, radyatörlerin her tarafının ısınabilmesi gereklidir. Tesisat suyunun kombi ve radyatörler arasında sorunsuz bir şekilde dolaşabilmesi için seçilen güzergah çok önemlidir.

Malzeme ve işçilik kalitesi

Tesisatta kullanılan malzemelerin doğru olması gerekir.özellikle boru çaplarının uygun seçilmesi ve radyatör bağlantılarının doğru yapılması tesisatın rahat çalışması için önemlidir. Boruların ek yerlerindeki kaynaklar boru çapını daraltmamalıdır. Tesisatta tıkanma veya çap daralması radyatörlerin iyi ısınmasını engeller. İşi ehline yaptırmak verdiğinizin karşılığını almanızı sağlar. Bunun için biz ‘Göç Yapı Market, Mühendislik ve Tesisat‘ olarak bu işlerde kusursuz hizmet verme anlayışıyla çalışmaktayız.

Her türlü sorularınız için ‘Göç Yapı Market, Mühendislik ve Tesisat‘ı arayabilirsiniz ya da aşağıdaki iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde uzman ekiplerimizin sizinle iletişime geçecektir.

Kusursuz hizmet anlayışı

Göç Yapı Market, Mühendislik ve Tesisat tarafından yaptıracağınız hizmetlerde kusursuz bir hizmet sunmak genel prensibimiz, çalışma anlayışımızdır.

Verdiğimiz hizmet sonrası herhangi bir sorun çıkması halinde en hızlı şekilde müdahalede bulunuyor, her gün ve her saat bizlerle iletişimde olmanız için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz. İşimiz de gücümüz kalite. Bizim için kalite ve kusursuzluk her şeyden önce gelir. Dediğimiz gibi;

Evinize hayat getirmeye geldik!”